Alternatywa dla wypożyczalni aut czyli samochody dostarwcze na minuty | Citybus.pl

Usługa wynajmu samochodów na minuty zrewolucjonizowała rynek i okazała się strzałem w dziesiątkę. Carsharing zyskał ogromną popularność i zebrał wokół siebie grono wielbicieli, dlatego obecnie oprócz samochodów osobowych można także wypożyczyć auto dostawcze na minuty. Jest to tak zwana usługa BIG Carsharing. Dowiedz się, czym jest i dlaczego stała się tak silnym konkurentem dla tradycyjnej wypożyczalni samochodów.

Czym jest BIG Carsharing i jak działa?

BIG Carsharing to samoobsługowa wypożyczalnia samochodów dostawczych na minuty. Idea tej usługi polega na tym, że wynajmu dokonuje się za pośrednictwem aplikacji mobilnej, którą można pobrać na telefon lub tablet. Wystarczy zarejestrować się w aplikacji i wprowadzić odpowiednie dane, znaleźć auto na mapie i wypożyczyć na potrzebny czas, a następnie odstawić w wyznaczonym miejscu na mapie. Przy rejestracji konieczna będzie także weryfikacja prawa jazdy i karty płatniczej. Nasza aplikacja citybus dostępna jest w Sklepie Play i AppStore. Naszym priorytetem jest szybka reakcja, dlatego weryfikacja konta następuje najpóźniej do godziny od momentu rejestracji.

Dlaczego warto wypożyczać dostawczaki na minuty?

Usługa wynajmu auta dostawczego na minuty to przede wszystkim wygoda i brak zbędnych formalności. Aby wynająć samochód dostawczy, wystarczy uruchomić aplikację i znaleźć auto w pobliżu na mapie. Nie musisz podpisywać żadnej umowy, ani martwić się o inne skomplikowane formalności. Kolejnym atutem wypożyczania samochodów na minuty jest oszczędność czasu i pieniędzy. Samochodu nie trzeba rezerwować z wyprzedzeniem, tylko wypożyczyć w momencie, kiedy akurat tego potrzebujesz.  Samochodu nie musisz także oddawać z uzupełnionym bakiem paliwa, ani martwić się o ubezpieczenie, serwis czy naprawy. Dodatkowo dzięki jasnym informacjom dotyczącym opłat za jedną minutę, możesz z łatwością oszacować koszty planowanego przejazdu. Posiadając własną flotę, można zdecydować, która opcja bardziej się opłaca w danym momencie. Należy również wspomnieć, że obecnie koszty związane z posiadaniem własnego samochodu mogą być ogromne. Jasne jest, że trzeba regularnie pokrywać koszty za paliwo, ubezpieczenie i eksploatację. Dlatego też warto porównać wydatki związane z posiadaniem własnej floty do wydatków w przypadku korzystania z samoobsługowej wypożyczalni aut na minuty. Niekiedy ta druga opcja może okazać się bardziej opłacalna i ekonomiczna. Zwłaszcza jeśli Twoja firma używa transportu okazjonalnie. Dzięki elastyczności wypożyczalni samoobsługowej wynajmujesz samochód tylko wtedy kiedy naprawdę go potrzebujesz.

U kogo się sprawdzi?

Wypożyczanie aut dostawczych na minuty to rozwiązanie skierowane szczególnie do firm, które nie korzystają z transportu na co dzień, a potrzebują jedynie samochodu dostawczego raz na jakiś czas. Jest to alternatywa dla tradycyjnej wypożyczalni aut, ponieważ czas wynajmu można dostosować do swoich potrzeb co do minuty. BIG Carsharing sprawdzi się także w przypadku nagłej awarii samochodu firmowego, kiedy planowany jest pilny transport. Łatwa rezerwacja pozwala na szybkie podstawienie auta zastępczego, dzięki czemu firma może wywiązać się ze swoich obowiązków na czas. Dostawczaki na minuty to również doskonała opcja dla przedsiębiorstw, które świadczą swoje usługi sezonowo lub na przykład tylko w weekendy, a także dla dużych firm potrzebujących zwiększyć swoje możliwości transportowe w określonym momencie. Z wypożyczalni samoobsługowej z powodzeniem mogą korzystać firmy budowlane, cateringowe i ogrodnicze, firmy organizujące eventy, zespoły muzyczne, a także kluby sportowe. Oczywiście BIG Carshirng to usługa dedykowana nie tylko firmom i przedsiębiorstwom. Z wypożyczalni na minuty możesz również skorzystać, jeśli jesteś w trakcie przeprowadzki lub potrzebujesz jednorazowego transportu np. w przypadku przewiezienia zakupionych mebli, lub innych wielkogabarytowych rzeczy. Auta na minuty to alternatywa dla tradycyjnych wypożyczalni, zakupu oraz leasingu.