Mobilność kiedy tylko potrzebujesz!

Wypożycz auto na minuty

Pobierz aplikacje
carsharing-renault-master

Funkcjonalny samochód dostawczy na zawołanie z citybus.pl

Wypożyczalnia samochodów dostawczych na minuty – Bielsko- Biała

Realizacja czynności związanych z przeprowadzką biura lub domu stwarza konieczność posłużenia się autem dostawczym o dużej pojemności. Dzięki ofercie usług wygodnego i szybkiego wynajmu takich aut prezentowanej na naszej stronie możesz w ciągu kilku minut znaleźć ulokowany najbliżej Ciebie, dostępny samochód na minuty w miejscowości Bielsko-Biała. Dysponowanie taką maszyną na odpowiedni dla Ciebie czas i dystans uczyni transport nawet dużej ilości dóbr formalnością.

Samochód dostawczy na minuty to użyteczna rzecz

Auto na minuty w Bielsku-Białej przyda się także przy okazji dokonywania zakupów większej partii materiałów budowlanych. Poprzez carsharing w Bielsku-Białej znajdziesz auto, którego przestrzeń załadunkowa pozwoli Ci pomieścić je wydajnie, bez konieczności odbywania wielu kursów celem zakończenia transportu wszystkich zakupionych materiałów. Co więcej, pojazdy z floty, jaką obejmuje wynajem samochodów w Bielsku-Białej, są przeznaczone do takich zadań, co pozwoli zachować odpowiednio stabilne prowadzenie i komfort jazdy pomimo znacznego obciążenia.

Flota aut transportowych citybus.pl

Poprzez wynajem aut w Bielsku-Białej uzyskasz dostęp do samochodów Renault Master o rozmiarze L3H2. Pozwalają one z powodzeniem pomieścić wyposażenie domu, sprzęt AGD, umeblowanie, jak i materiały budowlane i wiele innych rzeczy. Dzięki możliwości zrealizowania transportu w tak wydajny sposób zaoszczędzisz zarówno wiele fatygi jak i czasu, który będziesz mógł dzięki temu poświęcić na inne czynności.

Gdy decydujesz się na wynajem auta w Bielsku-Białej poprzez naszą usługę, masz pewność, że korzystasz z maszyn, które są regularnie sprawdzane przez mechaników celem upewnienia się, że ich kondycja techniczna nie pozostawia niczego do życzenia. Dzięki temu masz gwarancję, że korzystając z naszego samochodu, siadasz za kierownicą pojazdu dobrze przygotowanego do realizacji zadań.

Jak rozpocząć korzystanie z aut na minuty z citybus.pl?

Proces rejestracji jest bardzo prosty i sprowadza się do uruchomienia na Twoim smartfonie prostej w obsłudze aplikacji, dostępnej zarówno na systemy operacyjne Google Android jak i Apple iOS. Aplikację cytibus.pl znajdziesz w GooglePlay oraz AppStore, mogąc pobrać ją bezpłatnie. Prawo jazdy i karta płatnicza to jedyne dokumenty potrzebne do przeprowadzenia procesu rejestracji konta użytkownika, który zajmie Ci tylko kilka chwil. Po jego ukończeniu skorzystaj z mapy udostępnionej w aplikacji, by znaleźć w swojej okolicy dostępne auta, z jakich możesz natychmiast skorzystać. Po zakończeniu użytkowania odstaw wynajęty samochód w strefach wskazanych przez aplikację. To już wszystko, co składa się na proces korzystania z usługi! Prostota i elastyczność dopasowana do Twoich potrzeb pozwala samodzielnie dokonywać zarówno rezerwacji i zwrotu maszyny, dzięki czemu flota citybus.pl jest zawsze dostępna gdy tego potrzebujesz.

Witaj w citybus.pl

Skorzystaj też z powitalnego bonusu przeznaczonego dla nowych użytkowników naszej aplikacji: po zarejestrowaniu się w niej Twoje konto zostanie zasilone kwotą 10 złotych, które będziesz mógł spożytkować na usługi wynajmu!

 

Porady
23 marca 2022

Pozytywny wpływ korzystania z usług Citybus.pl

A co, gdybyśmy Ci powiedzieli, że możesz zmniejszyć emisję dwutlenku węgla i zaoszczędzić pieniądze dzięki usłudze Citybus.pl? To jednak nie jedyne korzyści płynące z bycia użytkownikiem Citybus.pl. Dowiedz się więcej,…
Porady
3 lutego 2022

Jak prawidłowo zgłaszać wypadek drogowy?

Pewnie jadąc w podróż każdy widział wiele takich słupków, ponieważ są ustawiane co 100 metrów. Odczytywanie danych z takich słupków jest bardzo proste! Należy jednak poznać ogólną zasadę. Poniżej znajdzicie…
Porady
15 grudnia 2021

5 wskazówek, jak szybciej zeskrobać zamarznięte szyby samochodu

Zima nadeszła! Wyjmowane są rękawiczki, czapki i szaliki, ale również skrobak odzyskuje swoje znajome miejsce w samochodzie. Teraz, gdy robi się zimniej, skrobak musi zostać ponownie użyty: to sprawia, że…
Porady
9 grudnia 2021

Spraw, aby Twój samochód był odporny na zimę, korzystając z tych wskazówek!

Dla jednych to smutny fakt, dla innych czekali na to cały rok: nadchodzi zima! Oznacza to nie tylko psychiczne przygotowanie się na zimę, ale także swój samochód! Niezależnie od tego,…

___________

pobierz aplikacje citybus

pobierz_aplikacje

instaluj, rejestruj i jedź ile chcesz