Mobilność kiedy tylko potrzebujesz!

Wypożycz auto na minuty

Pobierz aplikacje
carsharing-renault-master

Funkcjonalny samochód dostawczy na zawołanie z citybus.pl

Wypożyczalnia samochodów dostawczych na minuty – Dąbrowa Górnicza

Realizacja czynności związanych z przeprowadzką biura lub domu stwarza konieczność posłużenia się autem dostawczym o dużej pojemności. Dzięki ofercie usług wygodnego i szybkiego wynajmu takich aut prezentowanej na naszej stronie możesz w ciągu kilku minut znaleźć ulokowany najbliżej Ciebie, dostępny samochód na minuty w miejscowości Dąbrowa Górnicza. Dysponowanie taką maszyną na odpowiedni dla Ciebie czas i dystans uczyni transport nawet dużej ilości dóbr formalnością.

Samochód dostawczy na minuty to użyteczna rzecz

Auto na minuty w Dąbrowie Górniczej przyda się także przy okazji dokonywania zakupów większej partii materiałów budowlanych. Poprzez carsharing w Dąbrowie Górniczej znajdziesz auto, którego przestrzeń załadunkowa pozwoli Ci pomieścić je wydajnie, bez konieczności odbywania wielu kursów celem zakończenia transportu wszystkich zakupionych materiałów. Co więcej, pojazdy z floty, jaką obejmuje wynajem samochodów w Dąbrowie Górniczej, są przeznaczone do takich zadań, co pozwoli zachować odpowiednio stabilne prowadzenie i komfort jazdy pomimo znacznego obciążenia.

Flota aut transportowych citybus.pl

Poprzez wynajem aut w Dąbrowie Górniczej uzyskasz dostęp do samochodów Renault Master o rozmiarze L3H2. Pozwalają one z powodzeniem pomieścić wyposażenie domu, sprzęt AGD, umeblowanie, jak i materiały budowlane i wiele innych rzeczy. Dzięki możliwości zrealizowania transportu w tak wydajny sposób zaoszczędzisz zarówno wiele fatygi jak i czasu, który będziesz mógł dzięki temu poświęcić na inne czynności.

Gdy decydujesz się na wynajem auta w Dąbrowie Górniczej poprzez naszą usługę, masz pewność, że korzystasz z maszyn, które są regularnie sprawdzane przez mechaników celem upewnienia się, że ich kondycja techniczna nie pozostawia niczego do życzenia. Dzięki temu masz gwarancję, że korzystając z naszego samochodu, siadasz za kierownicą pojazdu dobrze przygotowanego do realizacji zadań.

Jak rozpocząć korzystanie z aut na minuty z citybus.pl?

Proces rejestracji jest bardzo prosty i sprowadza się do uruchomienia na Twoim smartfonie prostej w obsłudze aplikacji, dostępnej zarówno na systemy operacyjne Google Android jak i Apple iOS. Aplikację cytibus.pl znajdziesz w GooglePlay oraz AppStore, mogąc pobrać ją bezpłatnie. Prawo jazdy i karta płatnicza to jedyne dokumenty potrzebne do przeprowadzenia procesu rejestracji konta użytkownika, który zajmie Ci tylko kilka chwil. Po jego ukończeniu skorzystaj z mapy udostępnionej w aplikacji, by znaleźć w swojej okolicy dostępne auta, z jakich możesz natychmiast skorzystać. Po zakończeniu użytkowania odstaw wynajęty samochód w strefach wskazanych przez aplikację. To już wszystko, co składa się na proces korzystania z usługi! Prostota i elastyczność dopasowana do Twoich potrzeb pozwala samodzielnie dokonywać zarówno rezerwacji i zwrotu maszyny, dzięki czemu flota citybus.pl jest zawsze dostępna gdy tego potrzebujesz.

Witaj w citybus.pl

Skorzystaj też z powitalnego bonusu przeznaczonego dla nowych użytkowników naszej aplikacji: po zarejestrowaniu się w niej Twoje konto zostanie zasilone kwotą 10 złotych, które będziesz mógł spożytkować na usługi wynajmu!

 

Porady
12 maja 2021

Carsharing aut dostawczych – dla kogo?

Usługa carsharing. Czym jest i do kogo jest skierowana Czasy, w których do remontu lub zmiany wystroju mieszkania potrzebna była pomoc fachowców odeszły dawno do lamusa. Dziś większość rzeczy można…
Porady
12 maja 2021

Proces wynajmu samochodu na minuty – od startu do zwrotu

Przed Tobą przeprowadzka lub remont? Nawet jeśli wydaje Ci się, że poradzisz sobie z własnym autem, w praktyce często okazuje się, że nie jest to takie łatwe. Wynajem samochodu dostawczego…
Porady
12 maja 2021

Auta dostawcze na minuty – dobra opcja dla małych firm

Gdy zakładasz firmę, musisz stworzyć biznesplan, który obejmie każdy element związany z inwestycją, czyli mówiąc wprost, na co konkretnie musisz przeznaczyć swój budżet. Rozkręcając działalność, nie masz pewności, w którą…
Porady
12 maja 2021

Czym jest big carsharing?

Tempo życia wraz z rozwojem nowoczesnych technologii bardzo szybko wzrasta. Niezależnie czego potrzebujemy, chcemy, aby usługa była wykonana lub dostępna jak najszybciej. Nie inaczej jest w przypadku mobilności. Zważając na…

___________

pobierz aplikacje citybus

pobierz_aplikacje

instaluj, rejestruj i jedź ile chcesz