Mobilność kiedy tylko potrzebujesz!

Wypożycz auto na minuty

Pobierz aplikacje
carsharing-renault-master

Wypożyczalnia samochodów dostawczych na minuty – Gliwice

Citybus to wygodna forma usług, dzięki której możesz stać się mobilny zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Planujesz przeprowadzkę? Robisz remont mieszkania? A może masz do przewiezienia wielkogabarytowe przedmioty, które muszą znaleźć się w firmie? Przedstawiamy Ci nową możliwość – samochody dostawcze na minuty. Gliwice to jedno z miast, w którym zyskujemy coraz więcej zadowolonych klientów. Sprawdź, dlaczego warto wynająć auto przez naszą aplikację.

 

Auto dostawcze na minuty – Gliwice i nie tylko. Poznaj korzyści

Czy pamiętasz sytuacje, w których potrzebowałeś dużego auta zaledwie na godzinę lub dobę? Często wiąże się to z koniecznością obdzwonienia znajomych lub znalezienia odpowiedniej firmy. Możesz zrobić to znacznie szybciej – bez umawiania się na konkretne godziny, bez podpisywania umów i zastanawiania się, czy ktoś będzie Ci przeszkadzał. Stań się kierowcą wygodnego i przestronnego auta Renault Master z grupy CARGO – od ręki!

 

Szybko, łatwo i bez formalności

Dzięki wszechobecnemu dostępowi do Internetu i smartfonów oferujemy Ci możliwość wynajmu auta dostawczego na minuty. Gliwice są miastem, w którym żyjesz? A może dopiero się tu przeprowadzasz? Znajdź dostępne auto i zrealizuj swój cel. Pierwszym krokiem będzie pobranie aplikacji citybus ze sklepu Google Play lub App Store. Program jest prosty w obsłudze, więc dla nikogo nie powinien stanowić problemu. Zakładając konto, przygotuj prawo jazdy i kartę płatniczą na Twoje nazwisko (debetową lub kredytową). Po wprowadzeniu odpowiednich danych poczekaj na weryfikację. Daj nam maksimum godzinę, abyśmy potwierdzili rejestrację. Po prawidłowej weryfikacji możesz działać do woli. W aplikacji znajdziesz mapę, która przedstawia lokalizację dostępnych pojazdów. Zarezerwuj i odbierz. Jedź, gdzie chcesz!

 

Bezpłatne paliwo i przejrzyste płatności

Zastanawiasz się, ile będzie Cię to kosztowało? Zajrzyj do aktualnego cennika lub oszacuj koszty, wyceniając przejazd za pomocą aplikacji. Podczas postoju możesz liczyć na niższe stawki. Mniej zapłacisz również w przypadku wynajmu dobowego. Naliczona opłata uwzględnia wykorzystane paliwo – nie musisz tankować za swoje pieniądze. W przypadku opróżnienia baku sięgnij do schowka. Nasza karta paliwowa umożliwi Ci dogodne uzupełnienie paliwa. Tankuj wyłącznie Diesla na stacjach ORLEN. Nie jesteś pewny, czy chcesz skorzystać z naszej usługi? Na początek wręczamy Ci bonus – 10 złotych na przetestowanie działania wypożyczalni. Sprawdź, czy ta forma Ci odpowiada!

Bezpłatne paliwo i inne dogodności

Nasze samochody dostawcze na minuty – w Zabrzu i innych strefach – to komfortowe pojazdy Renault Master o dużej przestrzeni ładunkowej. Kierując nimi, możesz zabrać jeszcze dwie osoby. Możesz liczyć na klimatyzację, ładowanie telefonu, słuchanie muzyki przez bluetooth oraz zestaw głośnomówiący. Jeśli potrzebujesz przewieźć zwierzęta – możesz to zrobić, jednak pamiętaj o odpowiednim transporterze. Za paliwo nie musisz dopłacać. Gdy w baku będzie mniej niż 25%, zatankuj do pełna na stacji ORLEN – wybierz paliwo ORLEN EFECTA DIESEL. W tym celu wyjmij ze schowka naszą kartę paliwową, nie używaj gotówki.

Funkcjonalny pojazd z udogodnieniami

Jeśli potrzebujesz wynająć auto dostawcze na minuty w Gliwicach, z pewnością liczysz na przestronny i komfortowy pojazd. W naszej flocie znajdziesz klimatyzowane Renault Master z trzema miejscami i dużą przestrzenią ładunkową. Dokładne wymiary umieściliśmy w zakładce „Flota”. Możesz upewnić się, czy Twoja szafa zmieści się w wynajmowanym samochodzie! Aby zapewnić Ci komfort i przyjemność z jazdy, w aucie będziesz mógł ładować telefon, słuchać muzyki przez bluetooth, używać zestaw głośnomówiący, a nawet przewozić zwierzęta. Jeśli chcesz zabrać pupila, zaopatrz się w odpowiedni transporter.

Co jeszcze powinieneś wiedzieć?

Udostępniane przez nas samochody dostawcze na minuty – w Gliwicach i innych strefach citybus – umożliwiają Ci sprawny i szybki transport. Będziemy wdzięczni za przestrzeganie naszego regulaminu i zasad ruchu drogowego.

 

Dbajmy o flotę citybus

Pamiętaj, że podczas wynajmu zabronione jest:

  • palenie papierosów, e-papierosów i spożywanie alkoholu,
  • holowanie,
  • uczestniczenie w rajdach i wyścigach,
  • śmiecenie,
  • przekazywanie auta osobie trzeciej,
  • łamanie prawa.

Trudne sytuacje

Każdemu zdarzają się nieprzewidziane okoliczności. Zostawiłeś rzeczy w wynajmowanym pojeździe? Miałeś kolizję? Jeśli zaistniała trudna sytuacja, z którą nie wiesz, co zrobić – skontaktuj się z naszą infolinią. Oczywiście, w razie wypadku najpierw zadbaj o swoje bezpieczeństwo i sprawdź, czy nikt nie potrzebuje pomocy.

Wynajem samochodów dostawczych na minuty w Gliwicach

Zainstaluj aplikację, zarejestruj się i znajdź auto w najbliższej dla Ciebie lokalizacji. Zrób to po swojemu!

 

 

 

Porady
23 marca 2022

Pozytywny wpływ korzystania z usług Citybus.pl

A co, gdybyśmy Ci powiedzieli, że możesz zmniejszyć emisję dwutlenku węgla i zaoszczędzić pieniądze dzięki usłudze Citybus.pl? To jednak nie jedyne korzyści płynące z bycia użytkownikiem Citybus.pl. Dowiedz się więcej,…
Porady
3 lutego 2022

Jak prawidłowo zgłaszać wypadek drogowy?

Pewnie jadąc w podróż każdy widział wiele takich słupków, ponieważ są ustawiane co 100 metrów. Odczytywanie danych z takich słupków jest bardzo proste! Należy jednak poznać ogólną zasadę. Poniżej znajdzicie…
Porady
15 grudnia 2021

5 wskazówek, jak szybciej zeskrobać zamarznięte szyby samochodu

Zima nadeszła! Wyjmowane są rękawiczki, czapki i szaliki, ale również skrobak odzyskuje swoje znajome miejsce w samochodzie. Teraz, gdy robi się zimniej, skrobak musi zostać ponownie użyty: to sprawia, że…
Porady
9 grudnia 2021

Spraw, aby Twój samochód był odporny na zimę, korzystając z tych wskazówek!

Dla jednych to smutny fakt, dla innych czekali na to cały rok: nadchodzi zima! Oznacza to nie tylko psychiczne przygotowanie się na zimę, ale także swój samochód! Niezależnie od tego,…

___________

pobierz aplikacje citybus

pobierz_aplikacje

instaluj, rejestruj i jedź ile chcesz