Mobilność kiedy tylko potrzebujesz!

Wypożycz auto na minuty

Pobierz aplikacje
carsharing-renault-master

Funkcjonalny samochód dostawczy na zawołanie z citybus.pl

Wypożyczalnia samochodów dostawczych na minuty – Kraków

Realizacja czynności związanych z przeprowadzką biura lub domu stwarza konieczność posłużenia się autem dostawczym o dużej pojemności. Dzięki ofercie usług wygodnego i szybkiego wynajmu takich aut prezentowanej na naszej stronie możesz w ciągu kilku minut znaleźć ulokowany najbliżej Ciebie, dostępny samochód na minuty w miejscowości Kraków. Dysponowanie taką maszyną na odpowiedni dla Ciebie czas i dystans uczyni transport nawet dużej ilości dóbr formalnością.

Auta dostawcze na minuty – Kraków. Na czym to polega?

Wypożyczanie pojazdów dostawczych na minuty (carsharing) pozwala wynająć samochód na dowolną ilość czasu. Płacisz tylko za okres, w którym auto znajduje się w Twojej dyspozycji – nie musisz ponosić kosztów związanych z zakupem paliwa. Wynajem jest bardzo prosty i możesz dokonać go za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej. Zainstaluj w telefonie aplikację ze strony citybus.pl i wybierz auto dostawcze znajdujące się najbliżej Ciebie. Bez zbędnych formalności i umawiania się na odbiór samochodu możesz zacząć korzystanie z pojazdu. Po skończeniu wynajmu możesz zostawić auto w dowolnym miejscu w granicach wyznaczonej strefy.

Korzyści, jakie dają samochody dostawcze na minuty – Kraków

Jeśli mieszkasz w Krakowie i potrzebujesz skorzystać z samochodu dostawczego, nie wahaj się. Zainstaluj aplikację Citybus i skorzystaj z dowolnego pojazdu z naszej floty, zyskując szereg udogodnień. O czym mowa? Kierowcy korzystający z carsharingu nie muszą tankować wynajętego samochodu, przez co w ich kieszeni zostaje gotówka. Formalności związane z wypożyczeniem pojazdu ograniczone są do minimum i obejmują wyłącznie zarejestrowanie się w aplikacji mobilnej, a następnie wybór pojazdu w ramach korzystania z usługi. Nie trzeba umawiać się więc na czasochłonne spotkania w sprawie wynajmu auta. Samochód dostawczy wypożyczysz z dnia na dzień, bez wcześniejszej rezerwacji. Wszelkie koszty związane z serwisowaniem znajdują się po stronie Citybus.

BIG carsharing Kraków – dla kogo polecamy wynajem?

Wynajem samochodu dostawczego w Krakowie jest usługą dedykowaną firmom oraz klientom indywidualnym. Aby skorzystać z wypożyczonego samochodu trzeba mieć ukończone 18 lat i posiadać prawo jazdy kategorii B. Niezbędne będzie także zarejestrowanie się w aplikacji Citybus na smartfonie. Wypożyczenie pojazdu dostawczego polecamy w szczególności osobom planującym przeprowadzkę, remont lub zakup mebli i dużych sprzętów AGD. Zaletą carsharingu jest to, że sam decydujesz, jak długo korzystasz z samochodu oraz gdzie odstawisz go po zakończeniu wynajmu.

Samochód dostawczy na minuty Kraków. Dowiedz się więcej.

W razie pytań o wypożyczenie samochodu dostawczego na minuty w Krakowie, pozostajemy do Twojej dyspozycji. Możesz skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego ze strony internetowej, a także numeru telefonu i adresu e-mail. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości związane z usługą. Wyjaśnimy, jak działa aplikacja, gdzie możesz zostawić samochód oraz skąd dowiesz się o wysokości opłaty za wypożyczenie auta.

Potrzebujesz samochodu dostawczego w Krakowie? Wybierz wynajem na minuty od Citybus i załatw szybki oraz bezpieczny transport dla siebie lub swojej firmy. Zachęcamy do sprawdzania naszej oferty i zapoznania się z flotą pojazdów dopasowanych do Twoich potrzeb. Zainstaluj aplikację mobilną, wybierz jeden z naszych samochodów dostawczych i korzystaj z niego bez zbędnych formalności.

Porady
23 marca 2022

Pozytywny wpływ korzystania z usług Citybus.pl

A co, gdybyśmy Ci powiedzieli, że możesz zmniejszyć emisję dwutlenku węgla i zaoszczędzić pieniądze dzięki usłudze Citybus.pl? To jednak nie jedyne korzyści płynące z bycia użytkownikiem Citybus.pl. Dowiedz się więcej,…
Porady
3 lutego 2022

Jak prawidłowo zgłaszać wypadek drogowy?

Pewnie jadąc w podróż każdy widział wiele takich słupków, ponieważ są ustawiane co 100 metrów. Odczytywanie danych z takich słupków jest bardzo proste! Należy jednak poznać ogólną zasadę. Poniżej znajdzicie…
Porady
15 grudnia 2021

5 wskazówek, jak szybciej zeskrobać zamarznięte szyby samochodu

Zima nadeszła! Wyjmowane są rękawiczki, czapki i szaliki, ale również skrobak odzyskuje swoje znajome miejsce w samochodzie. Teraz, gdy robi się zimniej, skrobak musi zostać ponownie użyty: to sprawia, że…
Porady
9 grudnia 2021

Spraw, aby Twój samochód był odporny na zimę, korzystając z tych wskazówek!

Dla jednych to smutny fakt, dla innych czekali na to cały rok: nadchodzi zima! Oznacza to nie tylko psychiczne przygotowanie się na zimę, ale także swój samochód! Niezależnie od tego,…

___________

pobierz aplikacje citybus

pobierz_aplikacje

instaluj, rejestruj i jedź ile chcesz