Mobilność kiedy tylko potrzebujesz!

Wypożycz auto na minuty

Pobierz aplikacje
carsharing-renault-master

Funkcjonalny samochód dostawczy na zawołanie z citybus.pl

Wypożyczalnia samochodów dostawczych na minuty – Łódź

Realizacja czynności związanych z przeprowadzką biura lub domu stwarza konieczność posłużenia się autem dostawczym o dużej pojemności. Dzięki ofercie usług wygodnego i szybkiego wynajmu takich aut prezentowanej na naszej stronie możesz w ciągu kilku minut znaleźć ulokowany najbliżej Ciebie, dostępny samochód na minuty w miejscowości Łódź. Dysponowanie taką maszyną na odpowiedni dla Ciebie czas i dystans uczyni transport nawet dużej ilości dóbr formalnością.

Samochody dostawcze na minuty – Łódź

Sprawnie funkcjonująca flota samochodowa to podstawa wielu przedsiębiorstw, zwłaszcza tych, których działalność polega na dostarczaniu towarów do klienta. Nie zawsze jednak zakup własnych pojazdów to najlepsze rozwiązanie. Niekiedy możliwości finansowe przedsiębiorstwa nie pozwalają na tak wysokie koszty, a czasami po prostu posiadanie własnych samochodów jest nieopłacalne, ze względu na charakter działalności. 

Alternatywną dla tradycyjnych wypożyczalni lub zakupu pojazdów jest tzw. BIG Carsharing, czyli samochody dostawcze na minuty. Sprawdź, na czym polega taka usługa i dlaczego warto z niej korzystać! 

BIG Carsharing Łódź – czym jest i jak działa?

BIG Carsharing Łódź to usługa, dzięki której w łatwy i szybki sposób możesz skorzystać z samochodu dostawczego, odbierając go na terenie Łodzi. Początkowo Carsharing dotyczył wyłącznie samochodów osobowych, jednak duża popularność i szerokie grono zainteresowanych sprawiło, że obecnie dostępne są również samochody dostawcze. 

Na czym polega wynajem samochodów dostawczych na minuty w Łodzi? Najprościej mówiąc, jest to samoobsługowa wypożyczalnia pojazdów, z której możesz skorzystać za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Wszystko, co musisz zrobić to zainstalować na swoim urządzeniu aplikację CityBus, prawidłowo się zarejestrować, a następnie potwierdzić swoją tożsamość np. poprzez dowód osobisty. Gotowe! Teraz możesz znaleźć na mapie odpowiadający Ci samochód i wypożyczyć go poprzez kilka kliknięć w aplikacji. Z pojazdu możesz korzystać tak długo, jak tego potrzebujesz. Aby zwrócić samochód, wystarczy, że zostawisz go w miejscu znajdującym się w wyznaczonej strefie – o paliwo nie musisz się martwić, wszystkim zajmiemy się my. 

Samochód dostawczy na minuty Łódź – usługa dla firm i osób prywatnych

Auta dostawcze na minuty w Łodzi to usługa, z której chętnie korzystają przedsiębiorstwa mające swoje siedziby właśnie w tym mieście. Takie rozwiązanie pozwala szybko i wygodnie uzyskać dostęp do samochodu dostawczego i wykorzystać go na potrzeby własnej działalności. BIG Carsharing cieszy się dużą popularnością wśród firm, które używają tego typu pojazdów nieregularnie. W takiej sytuacji zakup własnej floty byłby nieopłacalny. Wynajem aut dostawczych za pośrednictwem aplikacji mobilnej pozwala na uzyskanie dostępu do samochodu wtedy, gdy firma tego potrzebuje. 

Oczywiście BIG Carsharing w Łodzi to usługa również dla osób prywatnych. Doskonale sprawdza się przy przeprowadzkach lub po prostu, gdy musisz przewieźć coś, co nie zmieści się w Twoim samochodzie. 

Auta dostawcze na minuty Łódź – dlaczego warto?

Wynajem samochodu dostawczego na minuty poprzez aplikację to atrakcyjna alternatywa dla tradycyjnych wypożyczalni lub zakupu własnego pojazdu. Wszystko dzięki sprawnemu działaniu całego procesu. Zakładanie konta w aplikacji trwa zaledwie kilka minut, a weryfikacja – nie więcej niż godzinę. Po tym czasie niemal błyskawicznie możesz wypożyczyć samochód znajdujący się najbliżej Ciebie i nie musisz go wcześniej rezerwować. 

Oprócz tego ze względu na sposób płatności (za minuty) możesz dokładnie oszacować, jakie koszty poniesiesz w związku z wypożyczeniem pojazdu. Taki sposób pozwala maksymalnie wykorzystać budżet, a nie przepalać go na zakup czy utrzymanie samochodów, których przez większość czasu nie używasz. Ogromną zaletą jest również brak formalności – nie musisz podpisywać żadnej umowy, składać wniosku czy wypełniać dokumentów związanych z ubezpieczeniem. Urządzenie mobilne oraz oczywiście uprawnienia do prowadzenia pojazdów to wszystko, czego potrzebujesz. 

Sprawdź sam, jakie to proste. Skorzystaj z samochodu dostawczego na minuty w Łodzi i zoptymalizuj koszty swojej firmy lub gospodarstwa domowego!

Porady
23 marca 2022

Pozytywny wpływ korzystania z usług Citybus.pl

A co, gdybyśmy Ci powiedzieli, że możesz zmniejszyć emisję dwutlenku węgla i zaoszczędzić pieniądze dzięki usłudze Citybus.pl? To jednak nie jedyne korzyści płynące z bycia użytkownikiem Citybus.pl. Dowiedz się więcej,…
Porady
3 lutego 2022

Jak prawidłowo zgłaszać wypadek drogowy?

Pewnie jadąc w podróż każdy widział wiele takich słupków, ponieważ są ustawiane co 100 metrów. Odczytywanie danych z takich słupków jest bardzo proste! Należy jednak poznać ogólną zasadę. Poniżej znajdzicie…
Porady
15 grudnia 2021

5 wskazówek, jak szybciej zeskrobać zamarznięte szyby samochodu

Zima nadeszła! Wyjmowane są rękawiczki, czapki i szaliki, ale również skrobak odzyskuje swoje znajome miejsce w samochodzie. Teraz, gdy robi się zimniej, skrobak musi zostać ponownie użyty: to sprawia, że…
Porady
9 grudnia 2021

Spraw, aby Twój samochód był odporny na zimę, korzystając z tych wskazówek!

Dla jednych to smutny fakt, dla innych czekali na to cały rok: nadchodzi zima! Oznacza to nie tylko psychiczne przygotowanie się na zimę, ale także swój samochód! Niezależnie od tego,…

___________

pobierz aplikacje citybus

pobierz_aplikacje

instaluj, rejestruj i jedź ile chcesz