Wynajem aut i samochodów dostawczych dla małych firm | Citybus.pl

Gdy zakładasz firmę, musisz stworzyć biznesplan, który obejmie każdy element związany z inwestycją, czyli mówiąc wprost, na co konkretnie musisz przeznaczyć swój budżet. Rozkręcając działalność, nie masz pewności, w którą stronę potoczy się los Twojego biznesu: czy rozkwitnie, czy też wręcz przeciwnie. W tej kwestii zaleca się ostrożność i racjonalne inwestowanie w poszczególne elementy.

Planując otworzyć niewielką działalność, tym bardziej zechcesz zainwestować niezbędne minimum, gdyż bardzo często fundusze, którymi dysponujesz, są sumą wieloletniego oszczędzania pieniędzy. Wybierając formę działalności, która wymaga zakupu samochodu dostawczego, niekoniecznie musisz ten samochód kupić. W obrębie niektórych miast w Polsce funkcjonuje rozwiązanie, jakim jest samochód dostawczy na minuty.

Dąbrowa Górnicza, Tychy, Bytom, Rybnik – auto dostawcze na minuty

Jeżeli Twój biznes rozkręcasz lub już go posiadasz w wyżej wymienionych lokalizacjach, to jesteś ogromnym szczęściarzem. Za chwilę wyjaśnimy Ci, na czym polega współpraca z naszą firmą. Po pierwsze wiele zyskujesz, gdyż wydajesz na niezbędny transport, tylko tyle ile musisz, nic ponadto.

Zakup auta dostawczego jest ogromną inwestycją. Nawet w sekcji aut używanych jest to koszt rzędu kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Poza tym zazwyczaj na samym zakupie się nie kończy, gdyż auto używane to spora skarbonka bez dna. Niekiedy tuż po zakupie trzeba wymienić niektóre elementy, aby auto było niezawodne i dobrze spełniało swoją rolę. Dysponując niewielkim budżetem, będziesz mógł sobie pozwolić na auto naprawdę kiepskiej jakości, co najwyżej z rocznika 2000. Bus, który przewoził różne towary, przez okres kilku czy kilkunastu lat, jest naprawdę wyeksploatowany. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie big carsharing.

Big carsharing – wynajem aut dostawczych

Teraz już wiesz, że kupno auta dostawczego to spora inwestycja, na którą większość małych przedsiębiorstw nie stać – taka smutna prawda. Wynajem aut dostawczych jest naszym ukłonem w kierunku małych firm, które potrzebują realnego wsparcia. Właściciele takich firm wiele na tym zyskują i realnie oszczędzają. Natomiast czas przejść do sedna i przedstawić, na czym polega owa współpraca.

Samochody dostawcze wynajem – pod tym szyldem kryje się innowacyjna aplikacja, za której pomocą w prosty sposób wynajmiesz busa dostawczego. Pierwszym krokiem jest zainstalowanie na swoim smartfonie bezpłatnej aplikacji. Następnie musisz zarejestrować swoją firmę, podając kilka swoich niezbędnych danych. Jedynym warunkiem, jaki trzeba spełnić, to posiadanie karty płatniczej oraz prawa jazdy. Po zakończeniu procesu rejestracyjnego wystarczy wejść w mapę i sprawdzić dostępność busów na wynajem w swojej okolicy. Po znalezieniu swojej lokalizacji i możliwości wynajęcia busa, za pomocą jednego kliknięcia wynajmujesz na tyle, na ile potrzebujesz.

Wciąż nie rozumiesz, na czym to polega? Kolejne informacje poniżej

Jak sama nazwa wskazuje, jest to auto dostawcze na minuty, więc cennik usługi obejmuje koszt za każdą minutę korzystania z busa. Nasi klienci bardzo chwalą sobie tę opcję, gdyż bardzo to im się sprawdza na krótkich dystansach. W przeciwieństwie do firm konkurencyjnych, które również trudnią się wynajmem aut dostawczych, gdzie zazwyczaj najem obejmuje koszt co najmniej  jednej doby. U nas sprawa ma się nieco inaczej i przewiezienie towaru mieszczące się w granicach 1 h, będzie Cię kosztowało mniej niż 50 zł! W przypadku dalszej trasy, która trwa ponad 3h i 34 min, automatycznie włącza się opłata dobowa, która jest najbardziej korzystna dla klienta. Gdyby nadal naliczała się opłata minutowa, to za 5 h jazdy zapłaciłbyś niespełna 250 zł, a tak opłata dobowa wynosi mniej niż 200 zł i auto jest do Twojej dyspozycji przez 24h. Oczywiście w trakcie ewentualnego postoju, gdy opłata liczona jest w minutach, stawka jest dwukrotnie mniejsza za minutę postoju. Busa możesz szybko odstawić w wytyczonych lokalizacjach.

Reguły są bardzo klarowne, bez ukrytych kruczków. Oczywiście należy podkreślić, że dysponujemy najnowszymi modelami busów, które są całkowicie sprawne, są również ubezpieczone.

Big carsharing to innowacyjne rozwiązanie transportowe dla małych firm. Zapraszamy!