Mobilność kiedy tylko potrzebujesz!

Wypożycz auto na minuty

Pobierz aplikacje
carsharing-renault-master

Wypożyczalnia samochodów dostawczych na minuty – Tychy

Czy w najbliższym czasie planujesz przeprowadzkę? A może zamierzasz rozpocząć remont? Albo kupujesz meble, które zamierzasz szybko przewieźć? Ale nie posiadasz samochodu o odpowiedniej pojemności? Jesteśmy Citybus i wypożyczamy auta dostawcze na minuty. Działamy na terenie Tychów oraz w okolicy. W naszej flocie dostępne są samochody dostawcze na miarę Twoich potrzeb.

 

Jak działa carsharing w Tychach?

Carsharing to usługa, która polega na wypożyczaniu samochodu dostawczego na określony czas za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej.  Narzędzie możesz pobrać ze strony internetowej citybus.pl Dzięki temu rozwiązaniu nie musisz tracić czasu na wcześniejsze umawianie się w wypożyczalni na odbiór auta. Nie musisz również szukać firmy wypożyczającej samochody w danym mieście. Natomiast później możesz zwrócić pojazd w dowolnej miejscowości. Wystarczy, że znajdziesz dostępny pojazd na mapie i możesz niemal natychmiast z niego korzystać.

 

Dlaczego warto korzystać z wypożyczania samochodów dostawczych na minuty?

W porównaniu do tradycyjnych wypożyczalni korzystanie z usługi carsharing wypada zdecydowanie korzystniej. Po pierwsze, nie ponosisz kosztów tankowania samochodu, a to sprawia, że możesz zaoszczędzić pieniądze, który wydałbyś na paliwo. Po drugie, nie jest wymagane dopełnianie jakichkolwiek formalności, dlatego nie będziesz musiał podpisywać umowy. Po trzecie, nie musisz również poświęcać czasu na naprawy, jak serwisowanie samochodu. Po czwarte nie trzeba rezerwować pojazdu z wyprzedzeniem, ponieważ auta są dostępne przez 7 dni w tygodniu przez 24 godziny. Carsharing jest doskonałą alternatywą dla leasingu. Cena za użytkowanie samochodu nie jest zbyt duża i opiera się na 2 taryfach – zwykłej, gdzie naliczane są minuty/kilometry oraz usłudze wynajmu dobowego. Usługa wynajmu dobowego włączy Ci się po 3h godzinach i 34 minutach użytkowania. Po zarejestrowaniu się w naszej aplikacji mobilnej otrzymasz dodatkowy bonus w wysokości 10 złotych, który będziesz mógł wykorzystać od razu.

 

Komu polecamy korzystanie z usługi wynajmowania samochodu w Tychach?

Usługa dedykowana jest dla firm, jak klientów indywidualnych. Dla wszystkich tych osób, które posiadają smartfon oraz prawo jazdy kategorii B i potrzebują samochodu dostawczego. W ramach usługi możesz sam decydować kiedy oraz jak długo będziesz korzystał z wynajmu samochodu dostawczego.

 

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej?

Czy zainteresowała Cię usługa wynajmowania samochodu dostawczego na minuty w Tychach? Czy masz jakieś pytania lub coś jest dla Ciebie niejasne? Chętnie udzielimy na nie odpowiedzi oraz wyjaśnimy wszystkie wątpliwości. Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego, który dostępny jest na naszej stronie internetowej.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z niej. Nie czekaj, skorzystaj już teraz, wynajmij samochód dostawczy w Tychach.

 

Porady
12 maja 2021

Carsharing aut dostawczych – dla kogo?

Usługa carsharing. Czym jest i do kogo jest skierowana Czasy, w których do remontu lub zmiany wystroju mieszkania potrzebna była pomoc fachowców odeszły dawno do lamusa. Dziś większość rzeczy można…
Porady
12 maja 2021

Proces wynajmu samochodu na minuty – od startu do zwrotu

Przed Tobą przeprowadzka lub remont? Nawet jeśli wydaje Ci się, że poradzisz sobie z własnym autem, w praktyce często okazuje się, że nie jest to takie łatwe. Wynajem samochodu dostawczego…
Porady
12 maja 2021

Auta dostawcze na minuty – dobra opcja dla małych firm

Gdy zakładasz firmę, musisz stworzyć biznesplan, który obejmie każdy element związany z inwestycją, czyli mówiąc wprost, na co konkretnie musisz przeznaczyć swój budżet. Rozkręcając działalność, nie masz pewności, w którą…
Porady
12 maja 2021

Czym jest big carsharing?

Tempo życia wraz z rozwojem nowoczesnych technologii bardzo szybko wzrasta. Niezależnie czego potrzebujemy, chcemy, aby usługa była wykonana lub dostępna jak najszybciej. Nie inaczej jest w przypadku mobilności. Zważając na…

___________

pobierz aplikacje citybus

pobierz_aplikacje

instaluj, rejestruj i jedź ile chcesz