Mobilność kiedy tylko potrzebujesz!

Wypożycz auto na minuty

Pobierz aplikacje
carsharing-renault-master

Wypożyczalnia samochodów dostawczych na minuty – Tychy

Czy w najbliższym czasie planujesz przeprowadzkę? A może zamierzasz rozpocząć remont? Albo kupujesz meble, które zamierzasz szybko przewieźć? Ale nie posiadasz samochodu o odpowiedniej pojemności? Jesteśmy Citybus i wypożyczamy auta dostawcze na minuty. Działamy na terenie Tychów oraz w okolicy. W naszej flocie dostępne są samochody dostawcze na miarę Twoich potrzeb.

 

Jak działa carsharing w Tychach?

Carsharing to usługa, która polega na wypożyczaniu samochodu dostawczego na określony czas za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej.  Narzędzie możesz pobrać ze strony internetowej citybus.pl Dzięki temu rozwiązaniu nie musisz tracić czasu na wcześniejsze umawianie się w wypożyczalni na odbiór auta. Nie musisz również szukać firmy wypożyczającej samochody w danym mieście. Natomiast później możesz zwrócić pojazd w dowolnej miejscowości. Wystarczy, że znajdziesz dostępny pojazd na mapie i możesz niemal natychmiast z niego korzystać.

 

Dlaczego warto korzystać z wypożyczania samochodów dostawczych na minuty?

W porównaniu do tradycyjnych wypożyczalni korzystanie z usługi carsharing wypada zdecydowanie korzystniej. Po pierwsze, nie ponosisz kosztów tankowania samochodu, a to sprawia, że możesz zaoszczędzić pieniądze, który wydałbyś na paliwo. Po drugie, nie jest wymagane dopełnianie jakichkolwiek formalności, dlatego nie będziesz musiał podpisywać umowy. Po trzecie, nie musisz również poświęcać czasu na naprawy, jak serwisowanie samochodu. Po czwarte nie trzeba rezerwować pojazdu z wyprzedzeniem, ponieważ auta są dostępne przez 7 dni w tygodniu przez 24 godziny. Carsharing jest doskonałą alternatywą dla leasingu. Cena za użytkowanie samochodu nie jest zbyt duża i opiera się na 2 taryfach – zwykłej, gdzie naliczane są minuty/kilometry oraz usłudze wynajmu dobowego. Usługa wynajmu dobowego włączy Ci się po 3h godzinach i 34 minutach użytkowania. Po zarejestrowaniu się w naszej aplikacji mobilnej otrzymasz dodatkowy bonus w wysokości 10 złotych, który będziesz mógł wykorzystać od razu.

 

Komu polecamy korzystanie z usługi wynajmowania samochodu w Tychach?

Usługa dedykowana jest dla firm, jak klientów indywidualnych. Dla wszystkich tych osób, które posiadają smartfon oraz prawo jazdy kategorii B i potrzebują samochodu dostawczego. W ramach usługi możesz sam decydować kiedy oraz jak długo będziesz korzystał z wynajmu samochodu dostawczego.

 

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej?

Czy zainteresowała Cię usługa wynajmowania samochodu dostawczego na minuty w Tychach? Czy masz jakieś pytania lub coś jest dla Ciebie niejasne? Chętnie udzielimy na nie odpowiedzi oraz wyjaśnimy wszystkie wątpliwości. Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego, który dostępny jest na naszej stronie internetowej.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z niej. Nie czekaj, skorzystaj już teraz, wynajmij samochód dostawczy w Tychach.

 

Porady
23 marca 2022

Pozytywny wpływ korzystania z usług Citybus.pl

A co, gdybyśmy Ci powiedzieli, że możesz zmniejszyć emisję dwutlenku węgla i zaoszczędzić pieniądze dzięki usłudze Citybus.pl? To jednak nie jedyne korzyści płynące z bycia użytkownikiem Citybus.pl. Dowiedz się więcej,…
Porady
3 lutego 2022

Jak prawidłowo zgłaszać wypadek drogowy?

Pewnie jadąc w podróż każdy widział wiele takich słupków, ponieważ są ustawiane co 100 metrów. Odczytywanie danych z takich słupków jest bardzo proste! Należy jednak poznać ogólną zasadę. Poniżej znajdzicie…
Porady
15 grudnia 2021

5 wskazówek, jak szybciej zeskrobać zamarznięte szyby samochodu

Zima nadeszła! Wyjmowane są rękawiczki, czapki i szaliki, ale również skrobak odzyskuje swoje znajome miejsce w samochodzie. Teraz, gdy robi się zimniej, skrobak musi zostać ponownie użyty: to sprawia, że…
Porady
9 grudnia 2021

Spraw, aby Twój samochód był odporny na zimę, korzystając z tych wskazówek!

Dla jednych to smutny fakt, dla innych czekali na to cały rok: nadchodzi zima! Oznacza to nie tylko psychiczne przygotowanie się na zimę, ale także swój samochód! Niezależnie od tego,…

___________

pobierz aplikacje citybus

pobierz_aplikacje

instaluj, rejestruj i jedź ile chcesz