Mobilność kiedy tylko potrzebujesz!

Wypożycz auto na minuty

Pobierz aplikacje
carsharing-renault-master

Wypożyczalnia samochodów dostawczych na minuty – Zabrze

Wypożyczenie auta dostawczego na minuty w Zabrzu to możliwość, która ułatwi Ci życie. Skorzystaj z niego za każdym razem, kiedy masz taką potrzebę. Być może jesteś w trakcie przeprowadzki lub remontu. Być może Twoja działalność gospodarcza wymaga przewiezienia większych ładunków od czasu do czasu. Pamiętaj, że bez problemu wystawimy Ci fakturę za nasze usługi. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy do lektury.

 

Niezależność w kilku krokach

Każdemu zdarzyło się kiedyś prosić znajomych o pożyczenie busa lub załatwiać pojazd dostawczy z innego źródła. Dzięki naszej aplikacji citybus zrobisz to szybko i bezproblemowo. Załatwisz to za pośrednictwem telefonu, bez konieczności wydzwaniania, umawiania spotkań i podpisywania umów. Wystarczy, że pobierzesz aplikację, zarejestrujesz się i poczekasz na weryfikację konta. Zrobimy to w ciągu jednej godziny. Po tym czasie będziesz mógł znaleźć auto dostawcze najbliżej Ciebie i korzystać z niego do woli. Po zakończeniu wynajmu, samochody dostawcze na minuty w Zabrzu lub innym mieście należy odstawić w jednym w wyznaczonych miejsc. Strefy znajdziesz na mapie w aplikacji.

 

Opłaty za usługę

W zakładce “Cennik” znajdziesz nasze aktualne ceny za minutę oraz każdy rozpoczęty kilometr. Jeśli przekroczysz 3 godziny i 34 minuty jazdy, automatycznie rozpocznie się naliczanie dobowe. Nie martw się – to będzie Ci się bardziej opłacało. Wynajem auta dostawczego na minuty w Zabrzu możliwe jest również na całe doby. Stawka bez limitu kilometrów będzie dla Ciebie bardziej ekonomiczna. W inny sposób naliczamy również opłatę za postój. Podczas parkowania naszego pojazdu zapłacisz niższą stawkę za minutę. Potrzebujesz fakturę? W porządku, uzupełnij dane do fakturowania w odpowiedniej zakładce aplikacji. Za każdy wynajem możemy wystawić Ci dokument.

 

Bonus na start

Nie jesteś pewny, czy chcesz z tego korzystać? Klienci chwalą sobie usługę citybus, jednak rozumiemy Twoje obawy. Pozwól sobie na bezpłatną próbę. Po rejestracji otrzymujesz od nas bonus w postaci 10 złotych. Przetestuj wypożyczalnię na nasz koszt, wykorzystując te pieniądze. Sprawdź, jak to działa i czy to usługa dla Ciebie. Mamy nadzieję, że nasze standardy Cię usatysfakcjonują. Pamiętaj, że po wykorzystaniu bonusu zaczniemy naliczać opłatę według cennika.

Bezpłatne paliwo i inne dogodności

Nasze samochody dostawcze na minuty – w Zabrzu i innych strefach – to komfortowe pojazdy Renault Master o dużej przestrzeni ładunkowej. Kierując nimi, możesz zabrać jeszcze dwie osoby. Możesz liczyć na klimatyzację, ładowanie telefonu, słuchanie muzyki przez bluetooth oraz zestaw głośnomówiący. Jeśli potrzebujesz przewieźć zwierzęta – możesz to zrobić, jednak pamiętaj o odpowiednim transporterze. Za paliwo nie musisz dopłacać. Gdy w baku będzie mniej niż 25%, zatankuj do pełna na stacji ORLEN – wybierz paliwo ORLEN EFECTA DIESEL. W tym celu wyjmij ze schowka naszą kartę paliwową, nie używaj gotówki.

O dowolnej porze dnia

Korzystanie z auta dostawczego na minuty z aplikacją citybus ma wiele zalet. Nie musisz nigdzie szukać, nikogo prosić, czekać na dostępny termin. Łatwo sprawdzisz to w aplikacji. Za jej pośrednictwem możesz nawet wycenić swój przejazd, bez obaw o nieprzewidziane koszty. Nie wymagamy zbędnych formalności – wystarczy, że posiadasz prawo jazdy i kartę płatniczą. Załóż konto i korzystaj z auta citybus nawet w środku nocy. Przestrzegaj przepisów ruchu drogowego i zachowaj czystość w samochodzie. Prosimy, abyś nie palił i nie pozwalał na picie alkoholu wewnątrz pojazdu. Nie holuj innych, nie ścigaj się i nie łam prawa. Pamiętaj również o tym, że zakładając konto, stajesz się kierowcą auta citybus. Nie przekazuj kluczyków osobie trzeciej.

 

Citybus – samochody dostawcze na minuty w Zabrzu

Zainteresowaliśmy Cię? Nie zwlekaj, zajrzyj do sklepu App Store lub Google Play. Pobierz aplikację citybus i poczekaj na weryfikację konta. Odtąd możesz korzystać z naszych aut, kiedy tylko będziesz potrzebował. Masz pytania? Zajrzyj do zakładki FAQ lub skontaktuj się z nami.

 

 

Porady
12 maja 2021

Carsharing aut dostawczych – dla kogo?

Usługa carsharing. Czym jest i do kogo jest skierowana Czasy, w których do remontu lub zmiany wystroju mieszkania potrzebna była pomoc fachowców odeszły dawno do lamusa. Dziś większość rzeczy można…
Porady
12 maja 2021

Proces wynajmu samochodu na minuty – od startu do zwrotu

Przed Tobą przeprowadzka lub remont? Nawet jeśli wydaje Ci się, że poradzisz sobie z własnym autem, w praktyce często okazuje się, że nie jest to takie łatwe. Wynajem samochodu dostawczego…
Porady
12 maja 2021

Auta dostawcze na minuty – dobra opcja dla małych firm

Gdy zakładasz firmę, musisz stworzyć biznesplan, który obejmie każdy element związany z inwestycją, czyli mówiąc wprost, na co konkretnie musisz przeznaczyć swój budżet. Rozkręcając działalność, nie masz pewności, w którą…
Porady
12 maja 2021

Czym jest big carsharing?

Tempo życia wraz z rozwojem nowoczesnych technologii bardzo szybko wzrasta. Niezależnie czego potrzebujemy, chcemy, aby usługa była wykonana lub dostępna jak najszybciej. Nie inaczej jest w przypadku mobilności. Zważając na…

___________

pobierz aplikacje citybus

pobierz_aplikacje

instaluj, rejestruj i jedź ile chcesz