Mobilność kiedy tylko potrzebujesz!

Wypożycz auto na minuty

Pobierz aplikacje
carsharing-renault-master

Wypożyczalnia samochodów dostawczych na minuty – Zabrze

Wypożyczenie auta dostawczego na minuty w Zabrzu to możliwość, która ułatwi Ci życie. Skorzystaj z niego za każdym razem, kiedy masz taką potrzebę. Być może jesteś w trakcie przeprowadzki lub remontu. Być może Twoja działalność gospodarcza wymaga przewiezienia większych ładunków od czasu do czasu. Pamiętaj, że bez problemu wystawimy Ci fakturę za nasze usługi. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy do lektury.

 

Niezależność w kilku krokach

Każdemu zdarzyło się kiedyś prosić znajomych o pożyczenie busa lub załatwiać pojazd dostawczy z innego źródła. Dzięki naszej aplikacji citybus zrobisz to szybko i bezproblemowo. Załatwisz to za pośrednictwem telefonu, bez konieczności wydzwaniania, umawiania spotkań i podpisywania umów. Wystarczy, że pobierzesz aplikację, zarejestrujesz się i poczekasz na weryfikację konta. Zrobimy to w ciągu jednej godziny. Po tym czasie będziesz mógł znaleźć auto dostawcze najbliżej Ciebie i korzystać z niego do woli. Po zakończeniu wynajmu, samochody dostawcze na minuty w Zabrzu lub innym mieście należy odstawić w jednym w wyznaczonych miejsc. Strefy znajdziesz na mapie w aplikacji.

 

Opłaty za usługę

W zakładce „Cennik” znajdziesz nasze aktualne ceny za minutę oraz każdy rozpoczęty kilometr. Jeśli przekroczysz 3 godziny i 34 minuty jazdy, automatycznie rozpocznie się naliczanie dobowe. Nie martw się – to będzie Ci się bardziej opłacało. Wynajem auta dostawczego na minuty w Zabrzu możliwe jest również na całe doby. Stawka bez limitu kilometrów będzie dla Ciebie bardziej ekonomiczna. W inny sposób naliczamy również opłatę za postój. Podczas parkowania naszego pojazdu zapłacisz niższą stawkę za minutę. Potrzebujesz fakturę? W porządku, uzupełnij dane do fakturowania w odpowiedniej zakładce aplikacji. Za każdy wynajem możemy wystawić Ci dokument.

 

Bonus na start

Nie jesteś pewny, czy chcesz z tego korzystać? Klienci chwalą sobie usługę citybus, jednak rozumiemy Twoje obawy. Pozwól sobie na bezpłatną próbę. Po rejestracji otrzymujesz od nas bonus w postaci 10 złotych. Przetestuj wypożyczalnię na nasz koszt, wykorzystując te pieniądze. Sprawdź, jak to działa i czy to usługa dla Ciebie. Mamy nadzieję, że nasze standardy Cię usatysfakcjonują. Pamiętaj, że po wykorzystaniu bonusu zaczniemy naliczać opłatę według cennika.

Bezpłatne paliwo i inne dogodności

Nasze samochody dostawcze na minuty – w Zabrzu i innych strefach – to komfortowe pojazdy Renault Master o dużej przestrzeni ładunkowej. Kierując nimi, możesz zabrać jeszcze dwie osoby. Możesz liczyć na klimatyzację, ładowanie telefonu, słuchanie muzyki przez bluetooth oraz zestaw głośnomówiący. Jeśli potrzebujesz przewieźć zwierzęta – możesz to zrobić, jednak pamiętaj o odpowiednim transporterze. Za paliwo nie musisz dopłacać. Gdy w baku będzie mniej niż 25%, zatankuj do pełna na stacji ORLEN – wybierz paliwo ORLEN EFECTA DIESEL. W tym celu wyjmij ze schowka naszą kartę paliwową, nie używaj gotówki.

O dowolnej porze dnia

Korzystanie z auta dostawczego na minuty z aplikacją citybus ma wiele zalet. Nie musisz nigdzie szukać, nikogo prosić, czekać na dostępny termin. Łatwo sprawdzisz to w aplikacji. Za jej pośrednictwem możesz nawet wycenić swój przejazd, bez obaw o nieprzewidziane koszty. Nie wymagamy zbędnych formalności – wystarczy, że posiadasz prawo jazdy i kartę płatniczą. Załóż konto i korzystaj z auta citybus nawet w środku nocy. Przestrzegaj przepisów ruchu drogowego i zachowaj czystość w samochodzie. Prosimy, abyś nie palił i nie pozwalał na picie alkoholu wewnątrz pojazdu. Nie holuj innych, nie ścigaj się i nie łam prawa. Pamiętaj również o tym, że zakładając konto, stajesz się kierowcą auta citybus. Nie przekazuj kluczyków osobie trzeciej.

 

Citybus – samochody dostawcze na minuty w Zabrzu

Zainteresowaliśmy Cię? Nie zwlekaj, zajrzyj do sklepu App Store lub Google Play. Pobierz aplikację citybus i poczekaj na weryfikację konta. Odtąd możesz korzystać z naszych aut, kiedy tylko będziesz potrzebował. Masz pytania? Zajrzyj do zakładki FAQ lub skontaktuj się z nami.

 

 

Porady
23 marca 2022

Pozytywny wpływ korzystania z usług Citybus.pl

A co, gdybyśmy Ci powiedzieli, że możesz zmniejszyć emisję dwutlenku węgla i zaoszczędzić pieniądze dzięki usłudze Citybus.pl? To jednak nie jedyne korzyści płynące z bycia użytkownikiem Citybus.pl. Dowiedz się więcej,…
Porady
3 lutego 2022

Jak prawidłowo zgłaszać wypadek drogowy?

Pewnie jadąc w podróż każdy widział wiele takich słupków, ponieważ są ustawiane co 100 metrów. Odczytywanie danych z takich słupków jest bardzo proste! Należy jednak poznać ogólną zasadę. Poniżej znajdzicie…
Porady
15 grudnia 2021

5 wskazówek, jak szybciej zeskrobać zamarznięte szyby samochodu

Zima nadeszła! Wyjmowane są rękawiczki, czapki i szaliki, ale również skrobak odzyskuje swoje znajome miejsce w samochodzie. Teraz, gdy robi się zimniej, skrobak musi zostać ponownie użyty: to sprawia, że…
Porady
9 grudnia 2021

Spraw, aby Twój samochód był odporny na zimę, korzystając z tych wskazówek!

Dla jednych to smutny fakt, dla innych czekali na to cały rok: nadchodzi zima! Oznacza to nie tylko psychiczne przygotowanie się na zimę, ale także swój samochód! Niezależnie od tego,…

___________

pobierz aplikacje citybus

pobierz_aplikacje

instaluj, rejestruj i jedź ile chcesz