Cennik carsharingu aut dostawczych citybus

Pobierz aplikacje
carsharing-renault-master

Oferujemy profesjonalne usługi carsharingu aut dostawczych za pomocą aplikacji mobilnej – to najłatwiejszy i najszybszy sposób, aby skorzystać z wynajęcia auta dostawczego, kiedy tylko tego potrzebujesz! Wynajmujemy auta dostawcze, za które rozliczasz się w minutach, w kilometrach lub w dobach – zależnie od tego, na ile czasu potrzebujesz samochodu citybus. Dzięki naszej usłudze, wynajęcie auta dostawczego na minuty lub kilometry to żaden problem!

 

Nasz cennik carsharingu aut dostawczych Citybus:

Cennik – Obowiązuje od 10.11.2021 12:00

 • 0,89 zł – opłata za każdą minutę jazdy
 • 0,89 zł – opłata za każdy rozpoczęty kilometr jazdy
 • 199 zł – stawka dobowa brutto plus 0,89 zł za każdy przejechany kilometr
 • 0,49 zł* – opłata za każdą minutę postoju (gdy zaparkujesz Citybus, aby później do niego wrócić)
  *nie dotyczy wynajmu dobowego
 • 0,15 zł – opłata za każdą minutę rezerwacji

Cennik – Obowiązuje do 10.11.2021 12:00

 • 0,79 zł – opłata za każdą minutę jazdy
 • 0,79 zł – opłata za każdy rozpoczęty kilometr jazdy
 • 169 zł – stawka dobowa brutto plus 0,79 zł za każdy przejechany kilometr (po 3h i 34 minutach jazdy automatycznie włączy się najem dobowy)
 • 0,39 zł* – opłata za każdą minutę postoju (gdy zaparkujesz Citybus, aby później do niego wrócić)
  *nie dotyczy wynajmu dobowego

Chcesz wynająć auto dostawcze Citybus?

 

To bardzo proste! Posiadając aplikację, masz dostęp do naszych aut dostawczych w dowolnym miejscu – wystarczy zainstalować aplikację citybus na swoim telefonie lub tablecie za pomocą Sklepu Play lub AppStore. Następnie musisz się zarejestrować – potrzebujesz jedynie prawa jazdy i karty płatniczej. Szukasz auta w swojej okolicy? Wejdź w mapę i znajdź auto dostawcze, które znajduje się najbliżej Ciebie i wynajmij je na tyle, na ile potrzebujesz. Na koniec odstaw citybus w jednej z wyznaczonych stref na mapie.

Carsharing Citybus – kiedy może przydać się najbardziej?

 

Jest wiele sytuacji, w których brak auta dostawczego może być dużym problemem. Auta dostawcze citybus są doskonałe do przewożenia większego ładunku, dlatego śmiało możesz z nich skorzystać podczas przeprowadzki, przewożąc swoje rzeczy w bagażniku jednego z naszych aut. Auta dostawcze citybus sprawdzą się również do przewożenia materiałów lub nowych mebli podczas remontu. Pojemny bagażnik to podstawa, kiedy chcemy przewieźć przedmioty lub towar o większych gabarytach z miejsca na miejsce – carsharing aut dostawczych citybus sprawia, że jest to możliwe, a w dodatku odbywa się szybko i bez żadnych problemów. Płacisz jedynie za czas i przejechane kilometry – nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat, takich jak koszt paliwa, parkowania w płatnych strefach, przeglądu czy ubezpieczenia. Korzystając z carsharingu aut dostawczych cena obejmuje jedynie rzeczywisty czas wynajmu auta. Nie płacisz kaucji, nie wypełniasz żadnych formalności – wystarczy jedynie poprawnie działająca aplikacja, prawo jazdy i karta płatnicza. Wynajem samochodu dostawczego jeszcze nigdy nie był tak prosty! Nasze samochody dostawcze citybus dostępne są w wielu miejscach, dlatego stale masz do nich dostęp z dowolnego miejsca. Co więcej, carsharing aut dostawczych to także rozwiązanie mające korzystny wpływ na środowisko – zmniejsza się ilość aut poruszających się po mieście, co powoduje czystsze powietrze. Ponadto zwiększa się także ilość wolnych miejsc parkingowych w mieście. Carsharing to nowoczesne i proekologiczne rozwiązanie. Wynajmij auto dostawcze citybus już dziś.

___________

 

pobierz aplikacje citybus

pobierz_aplikacje

instaluj, rejestruj i jedź ile chcesz