Czym jest big carsharing? - Citybus.pl Mobilność kiedy tylko potrzebujesz!

Tempo życia wraz z rozwojem nowoczesnych technologii bardzo szybko wzrasta. Niezależnie czego potrzebujemy, chcemy, aby usługa była wykonana lub dostępna jak najszybciej. Nie inaczej jest w przypadku mobilności. Zważając na szybki rytm życia, coraz częściej decydujemy się korzystać z usług taksówkarzy czy firm oferujących wypożyczanie samochodów. Wydaje się jednak, że pewnych procesów po prostu nie da się w żaden sposób przyspieszyć. Jako przykład posłużyć może nam przeprowadzka z miasta do miasta. Aby ją kompleksowo i szybko przeprowadzić do niedawna trzeba było skorzystać z firmy oferującej transport mebli i mienia. Wiązało się to zazwyczaj z dużymi kosztami i byciem zależnym od innego podmiotu. Czasy te jednak bezpowrotnie minęły, a na rodzimym rynku pojawiła się nowa usługa, która rozwiązuje większość tego typu problemów – big carsharing.

Wypożyczanie aut dostawczych

Usługa wynajmowania samochodów na minuty nie jest w naszym kraju niczym nowym. Korzystamy z wypożyczalni gdy nasze auto jest w naprawie lub jest nam potrzebne na krótki czas. Większość firm zajmujących się tego typu usługami nie ma jednak w swojej ofercie samochodów dostawczych. A przecież doskonale wiemy, jak przydatne są duże auta w przypadku różnego rodzaju remontów czy przeprowadzek. Luka na rynku została zauważona i powstała nowa gałąź usług w tym sektorze zwana big carsharing. Co to właściwie oznacza? W praktyce jest to dokładnie to samo co wynajem aut osobowych na minuty, tylko że koncertuje się na samochodach dostawczych.

Jeżeli potrzebujesz w łatwy i szybki sposób przewieźć materiały do remontu lub bez stresu przeprowadzić się w inne miejsce, to my, jako firma citybus wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom i oferujemy big carsharing aut dostawczych na określony czas.

Big carsharing – co to znaczy i jak działa?

Tak jak wspominaliśmy wcześniej, jest to system wspólnego użytkowania samochodów dostawczych. Niezależnie od tego, do jakiego zadania potrzebujesz auta, z pewnością będziesz w stanie znaleźć furgonetkę odpowiednią do twoich potrzeb. Wszystko to wygląda na dość proste, ale czy faktycznie jest tak w rzeczywistości? Aby cieszyć się wypożyczeniem dużego samochodu w citybus, musisz wykonać kilka kroków. Pierwszym z nich jest zainstalowanie naszej aplikacji na swoim smartfonie. Z jej poziomu możesz zarejestrować się do systemu, w którym znajdują się wszyscy użytkownicy. Aby ukończyć rejestrację niezbędne będzie wprowadzenie swojego prawa jazdy i karty płatniczej. Następna w kolejności jest weryfikacja, która zazwyczaj trwa poniżej godziny. Gdy proces ten zostanie ukończony, możesz bez większych problemów włączyć mapę, wybrać auto, które znajduje się najbliżej twojej lokalizacji i wynająć je na czas odpowiedni dla twoich potrzeb. Wszystko odbywa się więc w sposób bardzo prosty i intuicyjny, dzięki czemu nasza usługa zdobywa kolejnych zadowolonych klientów. Pamiętaj tylko o tym, aby odstawić auto w wyznaczonej na mapie strefie.

Wynajem krótkoterminowy aut dostawczych w Polsce

Mimo że usługa jest stosunkowo nowa na naszym rynku, to okazuje się, że szybko zdobywa popularność. W jakich celach najczęściej potrzebujemy większego samochodu? Bardzo często zdarza się to przy okazji remontów, kiedy to brakuje nam miejsca do przewożenia niezbędnych materiałów. Sklepy oczywiście oferują dostawę, ale jej cena często potrafi zaskoczyć klienta. Podobnie jest w przypadku firm, które oferują pomoc przy różnego rodzaju przeprowadzkach. Jeżeli nie chcesz wydawać dużych pieniędzy, to pamiętaj, że możesz samodzielnie dokonać transportu, wypożyczając samochód dostawczy z naszej firmy.

Jeżeli nie jesteś jeszcze do końca przekonany, to mamy więc dla Ciebie bardzo interesującą propozycję. Po zarejestrowaniu się w aplikacji citybus otrzymasz bonusowo 10 zł, aby sprawdzić, jak działa nasza wypożyczalnia. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli maksymalnie zadowoleni, dlatego oferujemy Ci bezpłatne paliwo, brak formalności i dostępność 24 godziny na dobę, tak, aby nic nie ograniczało Twoich planów. Jeżeli jesteś zainteresowany, koniecznie przejrzyj naszą ofertę, aby poznać więcej szczegółów.