Nasza flota - przedstawiamy Renault Master! - Citybus.pl Mobilność kiedy tylko potrzebujesz!

Wypożyczając dostawcze auto na minuty, masz zwykle jeden cel: przewieźć duży pakunek z punktu A do punktu B. Jednak czy nie byłoby miło, gdyby samochód był nie tylko pakowny, ale też wygodny i nowoczesny? Dziś chcemy przedstawić Ci lidera naszej dostawczej floty, czyli Renault Master na minuty.

Jakie parametry ma Renault Master?

To pytanie, na które zapewne szukasz odpowiedzi. Nasze Renault Mastery są dostępne w rozmiarze L3H2, czyli pomieszczą 13 metrów sześciennych ładunku o wadze maksymalnej 1388 kilogramów. Wszystkie Renault Master na minuty mają manualną skrzynię biegów i silniki diesel, a dodatkowo wbudowaną klimatyzację i miejsca siedzące dla trzech osób. Przeprowadzka nie wydaje się być tak przerażająca, gdy ma się pod ręką odpowiednie auto na minuty, prawda?

Renault Master został zaprojektowany według technologii Easy Load, która ułatwia poruszanie się po strefie ładunkowej, a także zapewnia dodatkowe drewniane zabezpieczenia wewnętrzne. Cechą charakterystyczną tego systemu jest jeden z najniższych progów załadunkowych na rynku, dzięki czemu wkładanie do środka ciężkich czy dużych przedmiotów jest dużo prostsze.

Tylne drzwi są bardzo duże, ich wymiary to aż 158×182 cm. Bez problemu włożysz przez nie kanapę, złożoną w całość szafę czy sprzęt AGD. Również drzwi boczne o wymiarach 127×178 cm dają ogrom możliwości. Oba wejścia do strefy pakowej ułatwiają manewrowanie przedmiotami wewnątrz samochodu i dzięki temu maksymalne wykorzystanie miejsca.

Do poruszania się samochodem typu Renault Master potrzebujesz tylko prawa jazdy kategorii B. Jeżeli jedziesz takim samochodem pierwszy raz, to podróż wyda Ci się ekscytująca. Fotele umieszczone są wyżej, niż w samochodach osobowych, więc perspektywa drogi jest szersza. Duże lusterka i ogromne przeszklenia ułatwiają widoczność i sprawiają, że prowadzenie dużego samochodu jest bardzo intuicyjne.

Dla kogo Renault Master na minuty?

Carsharing Renault Master to podstawa działania citybus.pl. Jeżeli planujesz remont lub przeprowadzkę, kupujesz coś dużego np. nową kanapę czy szafę, to Renault Master będzie dla Ciebie bardzo wygodnym rozwiązaniem. Nie musisz płacić za paliwo, wypożyczasz auto na minuty bez zbędnych formalności i możesz skorzystać z oferty w każdej chwili. Ta dyspozycyjność to wyróżnik, z którego jesteśmy niezwykle dumni. Wpadasz na pomysł lub pojawia się potrzeba na wynajem auta Renault Master i od razu możesz przystąpić do realizacji. Dla pewności rozpisujemy dla Ciebie w punktach dla kogo carsharing Renault Master to dobre rozwiązanie:

  • dla osób potrzebujących na krótki moment dużego, sprawnego samochodu dostawczego,
  • dla osób mieszkających w strefie działania citybus.pl lub niedaleko tej strefy,
  • dla specjalistów z zakresu budowlanki, instalacji czy przeprowadzek, którzy zderzają się z awarią samochodu i muszą natychmiast rozwiązać problem,
  • dla tych, którzy cenią sobie wygodę i szybkość działania.

Jak wypożyczyć Renault Master na minuty?

Ścieżka wypożyczenia jest niezwykle prosta i intuicyjna. Czekają Cię cztery proste kroki:

  1. Zainstaluj aplikację citybus (dostępna na Sklep Play i AppStore).
  2. Zarejestruj się (potrzebujesz tylko prawa jazdy i karty płatniczej). Zweryfikujemy Twoje konto do godziny od rejestracji, abyś jak najszybciej mógł skorzystać z Renault Master na minuty.
  3. Wejdź na mapę (w ten sposób znajdujesz auto na minuty najbliżej Ciebie).
  4. Wynajmij (Na ile potrzebujesz! Potem odstaw samochód w dowolnym miejscu w strefach wyznaczonych na mapie).

Za wypożyczenie auta możesz otrzymać fakturę VAT, ważne, abyś uzupełnił odpowiednie dane w aplikacji.

Życzymy Ci szerokiej drogi z Renault Master na minuty!