Pozytywny wpływ korzystania z usług Citybus.pl - Citybus.pl Mobilność kiedy tylko potrzebujesz!

A co, gdybyśmy Ci powiedzieli, że możesz zmniejszyć emisję dwutlenku węgla i zaoszczędzić pieniądze dzięki usłudze Citybus.pl?

To jednak nie jedyne korzyści płynące z bycia użytkownikiem Citybus.pl. Dowiedz się więcej, o pozytywnym wpływie, jakie masz na środowisko i miasto, korzystając z naszych usług.

Pozytywny wpływ na środowisko!
Mniejsza liczba samochodów na drogach oznacza mniejsze natężenie ruchu i mniej emisji. Dzięki temu ograniczeniu emisji dwutlenku węgla nasze powietrze i woda są czystsze, a środowisko naturalne jest bardziej komfortowe.

Mniejsza liczba samochodów na drogach oznacza również mniej prac związanych z budową i konserwacją dróg, co jeszcze bardziej ogranicza emisje dwutlenku węgla i zanieczyszczenia. Ponadto, ponieważ nie potrzebujemy tak dużo miejsc parkingowych, w naszych miastach jest więcej miejsca na naturę.

Oszczędzaj pieniądze!
Posiadanie samochodu w mieście jest drogie. Pomiędzy kosztami zakupu, a ukrytymi opłatami, które się z nim wiążą, ciężar posiadania samochodu przewyższa korzyści. Dzięki dostępowi do samochodów na żądanie w Citybus użytkownicy mają całodobowy dostęp do samochodu, gdy go potrzebują. Paliwo, ubezpieczenie i amortyzacja są wliczone w cenę. To przekłada się na mniejsze wydatki ponoszone przez Ciebie.