Mobilność kiedy tylko potrzebujesz!

Wypożycz auto na minuty

Pobierz aplikacje
carsharing-renault-master

Wypożyczalnia samochodów Chorzów

 

Żyjemy w czasach, kiedy pokonywanie odległości pomiędzy poszczególnymi punktami jest coraz łatwiejsze, wygodniejsze oraz sprawniejsze. Dzięki nieustannie rozwijającej się sieci dróg i autostrad z łatwością jesteśmy w stanie pokonać dzielącą nas trasę. Przemieszczanie to staje się jeszcze prostsze dzięki rozwojowi motoryzacji oraz branż z nią związanych. Nie zawsze jednak mamy możliwość oraz konieczność zakupu własnego samochodu. Z pomocą przychodzi wówczas wypożyczalnia samochodów Chorzów. Wynajem samochodu to niebywała wygoda w planowaniu przewiezienia wielu sprzętów, organizowaniu wycieczek ze znajomymi czy rodzinnych wypadów. Wszystko zależy od nas – to my wybieramy samochód, a także określamy czas, w którym będziemy go potrzebować.

Wynajem samochodów Chorzów – każdy znajdzie tu coś dla siebie

Wypożyczalnia Citybus Chorzów to flota samochodów składająca się z aut przeznaczonych do przewozi rzeczy. W każdym samochodzie zmieszczą się 3 osoby. Nic nie stoi zatem na przeszkodzie, aby pojazdy były wykorzystywane także do krótkich wycieczek pomiędzy transportem rzeczy. Przeprowadzasz się? Chcesz przewieźć większy gabaryt, niż zmieściłby się w Twoim prywatnym samochodzie? Wypożyczalnia samochodów Chorzów przychodzi z pomocą! Aby skorzystać z samochodów wystarczy mieć jedynie uprawnienia do prowadzenia pojazdów z kategorii B. 

Citybus Chorzów to także gwarancja rozwiązania wielu innych problemów logistycznych. Bardzo często zdarza się, że podczas przeprowadzki czy zakupu nowego narożnika, nasz samochód jest za mały, a transport ze sklepu do domu nieopłacalny. W naszej flocie znajduje się wiele samochodów do przewożenia ładunków – samochody o ładowności 6m³, czy 13m³. 

Wszystkie pojazdy dostępne w naszej ofercie są w pełni sprawne, posiadają aktualne przeglądy, a także spełniają wszystkie warunki bezpieczeństwa. Samochody wyposażone są w zestawy głośnomówiące, klimatyzację czy wygodne ładowarki. Wszystko z myślą o naszych Klientach i ich wygodzie!

Wypożyczalnia samochodów w Chorzowie dla firm i klientów indywidualnych

Wypożyczalnia samochodów Chorzów stoi otworem nie tylko dla klientów indywidualnych, ale również dla firm! Posiadasz swoją firmę i potrzebujesz samochodu dostawczego na wyjątkową okazję? Flota Twoich samochodów jest za mała, ale nie dysponujesz w tym momencie odpowiednią sumą na zakup pojazdu? Pomożemy również Tobie! Wynajem samochodu Chorzów to niezwykle praktyczne oraz ekonomiczne i wygodne rozwiązanie dla klientów biznesowych. Przedsiębiorstwa mogą wybrać dowolny sposób rozliczenia i cieszyć się nieograniczoną mobilnością i niskimi kosztami!

Wypożyczalnia samochodów Chorzów – dlaczego warto?

Zainteresowanie klientów możliwościami wypożyczenia samochodów na pewien okres czasu, z roku na rok jest coraz większe. Po wynajem samochodów sięgają coraz częściej nie tylko klienci biznesowi, ale i indywidualni. Jakie korzyści płyną z takiego rozwiązania?

  • Elastyczne dopasowanie do klienta. To klient decyduje jaki samochód oraz na jaki okres czasu chce wypożyczyć pojazd. 
  • Brak konieczności udokumentowania dochodu. Citybus Chorzów nie wymaga udokumentowania swojego dochodu! Bez problemu możesz zatem wynająć samochód bez zbędnych formalności.
  • Szybka, prosta procedura. Bardzo często długie procedury zniechęcają klientów do korzystania z wypożyczalni samochodów. Citybus to jednak szybka i prosta procedura. Dzięki aplikacji mobilnej, wszystkie formalności ograniczone są do minimum. Nie znajdziemy tu dodatkowych weryfikacji czy zawierania wiążących umów. Co więcej, kierowca sam wybiera w jaki sposób chce dokonać rozliczenia – za przejechane kilometry czy może za czas wynajęcia pojazdu.
  • Wynajem na terenie całego kraju. Citybus to nie tylko flota pojazdów z Chorzowa. Swoje samochody mamy także we Wrocławiu, Częstochowie, Dąbrowie Górniczej, Gliwicach, Bytomiu, Tychach, Katowicach oraz Zabrzu.
  • Brak opłat z tytułu eksploatacji samochodu. Citybus to same korzyści! Nie naliczamy dodatkowych opłat za wyjeżdżone paliwo oraz eksploatację samochodu.
  • Oszczędności dla firmy. Wypożyczalnia samochodów Chorzów pozwoli klientom biznesowym zaoszczędzić naprawdę wiele pieniędzy – wynajem jest bowiem znacznie tańszy od eksploatacji oraz zakupu samochodu. 
  • Dowolne wykorzystanie pojazdu. Citybus nie ingeruje w to, do czego będzie wykorzystywany pojazd. Po wypożyczeniu, samochód staje się na chwilę własnością klienta, który może go używać do własnych celów.

Jak rozpocząć korzystanie z samochodu w Chorzowie?

Wystarczy, że pobierzesz na swój smartfon aplikację citybus.pl. Znajdziesz ją zarówno w wersji na system Android, jak i IOS. Jedynymi potrzebnymi dokumentami do przeprowadzenia rejestracji będą prawo jazdy i karta płatnicza. Po ukończeniu procesu, który zajmuje kilka chwil, możesz śmiało skorzystać z mapy widocznej w aplikacji – to właśnie tam znajdziesz dostępne w okolicy samochody. Po zakończeniu użytkowania samochodu, pojazd wystarczy odstawić w strefie wskazanej przez aplikację.

Porady
23 marca 2022

Pozytywny wpływ korzystania z usług Citybus.pl

A co, gdybyśmy Ci powiedzieli, że możesz zmniejszyć emisję dwutlenku węgla i zaoszczędzić pieniądze dzięki usłudze Citybus.pl? To jednak nie jedyne korzyści płynące z bycia użytkownikiem Citybus.pl. Dowiedz się więcej,…
Porady
3 lutego 2022

Jak prawidłowo zgłaszać wypadek drogowy?

Pewnie jadąc w podróż każdy widział wiele takich słupków, ponieważ są ustawiane co 100 metrów. Odczytywanie danych z takich słupków jest bardzo proste! Należy jednak poznać ogólną zasadę. Poniżej znajdzicie…
Porady
15 grudnia 2021

5 wskazówek, jak szybciej zeskrobać zamarznięte szyby samochodu

Zima nadeszła! Wyjmowane są rękawiczki, czapki i szaliki, ale również skrobak odzyskuje swoje znajome miejsce w samochodzie. Teraz, gdy robi się zimniej, skrobak musi zostać ponownie użyty: to sprawia, że…
Porady
9 grudnia 2021

Spraw, aby Twój samochód był odporny na zimę, korzystając z tych wskazówek!

Dla jednych to smutny fakt, dla innych czekali na to cały rok: nadchodzi zima! Oznacza to nie tylko psychiczne przygotowanie się na zimę, ale także swój samochód! Niezależnie od tego,…

___________

pobierz aplikacje citybus

pobierz_aplikacje

instaluj, rejestruj i jedź ile chcesz