Mobilność kiedy tylko potrzebujesz!

Wypożycz auto na minuty

Pobierz aplikacje
carsharing-renault-master

Wypożyczalnia samochodów Gliwice

 

Każdy z nas docenia sobie mobilność w najwyższym zakresie. Oczywiście jednym ze sposobów na jej uzyskanie jest posiadanie własnego auta. Niemniej jednak na taki przywilej nie każdy może sobie pozwolić, szczególnie jeśli zdajemy sobie sprawę z tego, że auto jest nam potrzebne na szczególną okazję. Być może planujemy remont? Być może przyszedł czas na transport nowych mebli lub sprzętów do biura? Wówczas idealnym rozwiązaniem okazuje się usługa carsharingu. Wynajem aut Gliwice to o wiele bardziej ekonomiczne i wygodne rozwiązanie w momencie, kiedy posiadanie samochodu jest koniecznością okazyjną.

 

Wypożyczalnia samochodów Gliwice odpowiedzią na Twoje potrzeby

 

Każdy z nas świetnie zdaje sobie sprawę z tego, że samochód to przysłowiowa skarbona. Zwykle jego zakup nie kończy się na jednej, pokaźnej inwestycji, a na wielu innych wydatkach, które związane są z pracami serwisowymi i naprawczymi. W momencie, kiedy posiadanie samochodu wynika z potrzeby chwili, mało kto zdecyduje się na jego zakup. Wobec tego wypożyczalnia samochodów Gliwice oferuje Ci auto, które będzie odpowiedzią na Twoje potrzeby. To Ty decydujesz kiedy i gdzie potrzebujesz samochodu, a także określasz ramy czasowe jego wypożyczenia. Dzięki temu korzystasz z niego na własnych zasadach i nie martwić się wymianami oleju czy przeglądami technicznymi. Wypożyczalnia samochodów Gliwice daje Ci bowiem możliwość korzystania z nowoczesnej floty pojazdów, które spełnią potrzeby nawet najbardziej wymagających kierowców.

 

Wynajem aut Gliwice- formalności nie będą przeszkodą

 

Usługi wynajęcia aut dostawczych i nie tylko, zwykle przerażają klientów formalnościami. Wówczas wypożyczenie pojazdu staje się długim i żmudnym procesem. Niemiej jednak wynajem aut Gliwice jest niezwykle proste i szybkie, dzięki ograniczeniu formalności do niezbędnego minimum. Wypożyczalnia aut Gliwice działa bowiem przy wsparciu aplikacji mobilne, która zapewnia ogromną wygodę i prostotę jednocześnie. Osoby zainteresowane usługą muszą ją więc pobrać na swój smartfon, a następnie wyszukać najbliższe, wolne aut, które znajduje się w okolicy. Kierowcy będą potrzebować jedynie prawa jazdy oraz karty płatniczej. Nie ma dodatkowych procesów weryfikacyjnych, czy zawierania wiążących umów. Nie ma także żadnych, dodatkowych opłat za paliwo, a kierowca sam wybiera w jaki sposób chce dokonać rozliczenia- za przejechane kilometry, czy za czas wynajęcia pojazdu. Prosto, szybko i co najważniejsze wygodnie.

 

Wypożyczenie auta dostawczego w Gliwicach rozwiązaniem problemów logistycznych

 

Nie da się ukryć, że najpopularniejsze jest wynajmowanie samochodów osobowych. Jednak wypożyczalnia aut Gliwice wychodzi na przeciw oczekiwaniom tych klientów, którzy muszą rozwiązać wielkogabarytowe problemy logistyczne. Wówczas konieczne staje się wypożyczenie auta dostawczego, które zapewni wystarczającą ilość wolnej przestrzeni i pozwoli na przewiezienie mebli, sprzętów AGD. Oferowana przez wypożyczalnie aut w Gliwicach flota pojazdów dostawczych będzie idealnie dopasowana do potrzeb kierowców. Są to nowoczesne i świetnie przystosowane do transportu auta, które nie zawiodą kierowców w najmniej oczekiwanym momencie.

 

Wynajem samochodów Gliwice nie tylko dla klientów indywidualnych

 

Wynajem samochodów Gliwice będzie stanowić świetne rozwiązanie nie tylko w odniesieniu do klientów indywidualnych. Z tej usługi mogą skorzystać również firmy, które potrzebują auta dostawczego na wyjątkowe okazje. Wówczas nie muszą one kupować samochodu, który przez resztę czasu będzie stał na parkingu. Wynajem samochodów Gliwice staje się rozwiązaniem niezwykle ekonomicznym i wygodnym dla klientów biznesowych. Firmy mogą wybrać dobowy sposób rozliczenia i cieszyć się nieograniczoną mobilnością, przy zachowaniu niskich kosztów.

 

Dlaczego opłaca się wynająć auto dostawcze w Gliwicach?

 

Wynajem samochodów dostawczych niesie za sobą wiele korzyści. Przede wszystkim, zarówno klienci indywidualni jaki i firmy, nie muszą martwić się koniecznością wykupowania polis ubezpieczeniowych, czy przeglądami technicznymi. Co więcej, mogą oni korzystać z samochodów dokładnie wtedy, kiedy zajdzie taka potrzeba, bez obaw o to, że kupione auto pokrywa się rdzą na parkingu. Jest to również korzystne rozwiązanie pod względem ekonomicznym. Wypożyczalnia samochodów Gliwice oferuje tę usługę bez dodatkowych, ukrytych opłat, a kierowcy samodzielnie wybierają sposób, w jaki chcą się rozliczyć. Jest to więc rozwiązanie niezwykle korzystne zarówno dla firm jak i dla klientów indywidualnych, którzy potrzebują większego auta na wyjątkowe okazje.

Porady
23 marca 2022

Pozytywny wpływ korzystania z usług Citybus.pl

A co, gdybyśmy Ci powiedzieli, że możesz zmniejszyć emisję dwutlenku węgla i zaoszczędzić pieniądze dzięki usłudze Citybus.pl? To jednak nie jedyne korzyści płynące z bycia użytkownikiem Citybus.pl. Dowiedz się więcej,…
Porady
3 lutego 2022

Jak prawidłowo zgłaszać wypadek drogowy?

Pewnie jadąc w podróż każdy widział wiele takich słupków, ponieważ są ustawiane co 100 metrów. Odczytywanie danych z takich słupków jest bardzo proste! Należy jednak poznać ogólną zasadę. Poniżej znajdzicie…
Porady
15 grudnia 2021

5 wskazówek, jak szybciej zeskrobać zamarznięte szyby samochodu

Zima nadeszła! Wyjmowane są rękawiczki, czapki i szaliki, ale również skrobak odzyskuje swoje znajome miejsce w samochodzie. Teraz, gdy robi się zimniej, skrobak musi zostać ponownie użyty: to sprawia, że…
Porady
9 grudnia 2021

Spraw, aby Twój samochód był odporny na zimę, korzystając z tych wskazówek!

Dla jednych to smutny fakt, dla innych czekali na to cały rok: nadchodzi zima! Oznacza to nie tylko psychiczne przygotowanie się na zimę, ale także swój samochód! Niezależnie od tego,…

___________

pobierz aplikacje citybus

pobierz_aplikacje

instaluj, rejestruj i jedź ile chcesz