Mobilność kiedy tylko potrzebujesz!

Wypożycz auto na minuty

Pobierz aplikacje
carsharing-renault-master

Wypożyczalnia samochodów Wrocław

 

Wynajem firmy świadczącej usługi z zakresu transportu lub kuriera do przewiezienia większych rzeczy to często generator kosztów i pochłaniacz czasu. Przeprowadzka to przedsięwzięcie, w którym liczy się czas i sprawność – w końcu każdy swoje miejsce pracy lub dom chce mieć dopięte na ostatni guzik, jak najszybciej. W takim przypadku część zadań należy wziąć w swoje ręce. Wynajem auta dostawczego to duża swoboda w planowaniu przewiezienia swoich mebli, sprzętu i innych przedmiotów. Nie ma tutaj mozolnego oczekiwania na umówienie odpowiedniego terminu i przyjazdu firmy zewnętrznej. Wybieramy samochód, określamy czas, w którym będzie on nam potrzebny i sprawnie przewozimy swoje przedmioty, we własnym wygodnym dla nas zakresie.

 

Wynajem auta dostawczego we Wrocławiu – szerszy zakres możliwości  

 

Możliwość wynajmu auta we Wrocławiu to ukłon w stronę osób, które chcą w sprawny i elastyczny czasowo sposób przewieźć rzeczy o większych gabarytach. Samochód dostawczy można wynająć na dogodny dla nas czas i termin. Dzisiejsze przeprowadzki wymagają wykonania nawet kilkunastu kursów jednego dnia. Można sobie zatem jedynie wyobrazić ile kosztowałoby to w zewnętrznej firmie, która każdy kurs liczy oddzielnie. Ponadto kurierzy i firmy transportowe raczej niechętnie pracują wieczorami lub w nocy, natomiast wynajmu samochodu można dokonać 24h na dobę. Dodatkowo w sytuacji wynajęcia zewnętrznego przewoźnika nie ma się pewności w jakim stanie przyjadą nasze rzeczy. W przypadku wynajmu samochodu we Wrocławiu dla siebie, sami odpowiadamy za stan przewożonych rzeczy i możemy je odpowiednio zabezpieczyć.

 

Wypożyczalnia samochodów Wrocław – małe i duże gabaryty

 

Wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu od Citybus to pewność, że bez problemu przewiezie się rzeczy o większych gabarytach. W naszej firmowej flocie znajdują się samochody takie jak Renault Traffic o ładowności 6m³ oraz Renault Master o rozmiarze L3H2 i pojemności przewozowej 13m³. Oferowane przez Carsharing Citybus samochody są zawsze w pełni sprawne, posiadają aktualne przeglądy i spełniają wszystkie warunki bezpieczeństwa zarówno dla osób kierujących, jak również transportowanych przedmiotów.

Oferowane przez nas samochody wyposażone są w klimatyzację, zestawy głośnomówiące i wygodne ładowarki. Ponadto może nimi podróżować nawet 3 osoby. Tym co wyróżnia nas na tle konkurencji jest możliwość wynajmu samochodu we Wrocławiu 24 godziny na dobę. Jeżeli zaplanowałeś przeprowadzkę w środku nocy, kiedy jest mniejszy ruch, nie ma problemu – auto od Citybus już czeka. Podczas gdy inni czekają na kuriera lub firmę zewnętrzną, osoby w wynajętym samochodzie mogą mieć już wszystko przewiezione.

 

Wygoda, mobilność, ergonomia czyli wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu od Citybus

 

Wynajmu samochodu w Citybus można dokonać za pomocą prostej i intuicyjnej aplikacji. Pozwala ona na znalezienie dostępnego samochodu w okolicy. Nie trzeba wypełniać formularzy lub tracić czasu na infolinii. Wystarczy prawo jazdy, karta płatnicza lub telefon z możliwością płatności NFC. Aplikacja pozwala zlokalizować i wybrać samochód. Następnie należy jedynie pobrać kluczyki ze schowka i korzystać z samochodu bez obaw o paliwo lub ubezpieczenie – my o wszystko już zadbaliśmy. Rozliczać można się na doby lub na podstawie ilości przejechanych kilometrów. Jest to idealne rozwiązanie dla firm lub osób, które potrzebują samochodu dostawczego okazjonalnie.

 

Wygoda dla Ciebie i dla Twojej firmy 

 

Oferowane przez Citybus auta mogą być wynajmowane przez duże firmy, jak również osoby prywatne. W przypadku firmy, istnieje możliwość wystawienia faktury – wystarczy jedynie zaznaczyć taką opcję w mobilnej aplikacji. Do niedawna wypożyczanie skupiało się jedynie na samochodach osobowych. Obecnie ten trend zaczyna być ubogacany poprzez możliwość wynajmy aut dostawczych. W obecnych czasach wiele osób dużą część prac związanych z remontem lub przeprowadzką chce wykonać we własnym zakresie. Nasza firma jest jednym z filarów do podjęcia takiego kroku, który przy okazji oszczędzi mnóstwo czasu i pieniędzy. Nie należy również bać się sformułowania „auto dostawcze” – oferowane w naszej flocie samochody pomimo dużej ładowności wymagają jedynie prawa jazdy kategorii B. Dużym udogodnieniem jest to, że po wynajęciu nie trzeba odprowadzać auta do określonej lokalizacji, można je zostawić w wygodnym dla Was miejscu.

Minimum formalności, maksimum pojemności, ergonomii, wygody i oszczędności – to cechy charakteryzujące nowoczesne firmy, które dbają o potrzeby klientów oraz szanują ich czas. Citibus to usługi transportowe na miarę dzisiejszych czasów i potrzeb.

Porady
23 marca 2022

Pozytywny wpływ korzystania z usług Citybus.pl

A co, gdybyśmy Ci powiedzieli, że możesz zmniejszyć emisję dwutlenku węgla i zaoszczędzić pieniądze dzięki usłudze Citybus.pl? To jednak nie jedyne korzyści płynące z bycia użytkownikiem Citybus.pl. Dowiedz się więcej,…
Porady
3 lutego 2022

Jak prawidłowo zgłaszać wypadek drogowy?

Pewnie jadąc w podróż każdy widział wiele takich słupków, ponieważ są ustawiane co 100 metrów. Odczytywanie danych z takich słupków jest bardzo proste! Należy jednak poznać ogólną zasadę. Poniżej znajdzicie…
Porady
15 grudnia 2021

5 wskazówek, jak szybciej zeskrobać zamarznięte szyby samochodu

Zima nadeszła! Wyjmowane są rękawiczki, czapki i szaliki, ale również skrobak odzyskuje swoje znajome miejsce w samochodzie. Teraz, gdy robi się zimniej, skrobak musi zostać ponownie użyty: to sprawia, że…
Porady
9 grudnia 2021

Spraw, aby Twój samochód był odporny na zimę, korzystając z tych wskazówek!

Dla jednych to smutny fakt, dla innych czekali na to cały rok: nadchodzi zima! Oznacza to nie tylko psychiczne przygotowanie się na zimę, ale także swój samochód! Niezależnie od tego,…

___________

pobierz aplikacje citybus

pobierz_aplikacje

instaluj, rejestruj i jedź ile chcesz